Pracownicy z Ukrainy chętnie przyjeżdżają na pracę do ekonomicznie stabilnej i podobnej do Ukrainy swoją kulturą Rzeczpospolitej Polskiej. W związku z tym, że kraje znajdują się blisko siebie Ukraińcy chętnie przyjeżdżają zarówno na stałą pracę, jak na pracę sezonową.

Ważnym czynnikiem jest podobieństwo tradycji i specyfiki kulturowej Słowian, wobec czego Ukraińcy i Polacy lekko komunikują i znajdują wspólne rozwiązanie jakichkolwiek problemów. Nie istnieje  także  problemu  bariery językowej. Przyczyna jest w tym, że każdy obywatel Ukrainy zna nie tylko język ukraiński, ale też rosyjski, co ułatwia komunikację. Jeżeli nawet pojawi się taki problem  spośród naszych pracowników są tacy, którzy biegle rozmawiają po ukraińsku, rosyjsku  i polsku. Poza tym, możemy znaleźć dla Ciebie pracowników znających język polski i angielski. Wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Przeprowadzamy dobór pracowników w krótkim terminie poprzez wspólną z ukraińskim przedstawicielstwem bazę kandydatów albo możemy zrealizować indywidualne zamówienie na specjalistę w pewnej dziedzinie w bardziej długim terminie.

Jeśli zdecydowałeś zatrudnić pracownika z Ukrainy,  chętnie pomożemy Ci na wszystkich etapach zatrudnienia, pozostaje Ci tylko skontaktować się z nami i wybrać sposób zatrudnienia.

Skorzystaj z naszej pomocy i zyskaj:

    • zmotywowanych i sumiennych pracowników do niemal każdej pracy,
    • dbałość w doborze pracowników i o ich dokumenty,
    • możliwość dłuższej współpracy – w przypadku obcokrajowców pozwolenie na pracę wydaje się maksymalnie na 6 miesięcy. Po tym czasie zwykle firma „traci” dobrego pracownika, gdyż musi on wrócić na Ukrainę. Dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie przedłużamy dokumenty pobytowe i pozwolenia na pracę, dzięki czemu pracownik może zostać w pracy nawet do 3 lat;
    • pracowitych pracowników niemal niekorzystających ze zwolnień lekarskich (wśród naszych aktualnie pracujących obcokrajowców współczynnik zwolnień lekarskich utrzymuje się na poziomie 1%)