Specjalizujemy się sprzątaniu obiektów wielkopowierzchniowych, biurowców, kamienic, hotelowych a także terenów zielonych i parkingów. Oferujemy szerokie spektrum kompleksowych usług, które możemy podzielić na 4 obszary:

  • Obsługa obiektów biurowych i hotelowych
  • Specjalistyczne usługi porządkowe
  • Kompleksowe usługi poremontowe
  • Obsługa wspólnot mieszkaniowych

Przywiązujemy dużą uwagę do jakości oferowanych usług. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dobierając usługi zgodnie z jego potrzebami i wymaganiami. Usługi okresowe i specjalistyczne realizujemy zgodnie z przyjętym harmonogramem. Gwarantujemy sprawny przebieg prac oraz zadowolenie z końcowego efektu.

W zakresie obsługi obiektów biurowych proponujemy Państwu profesjonalne usługi porządkowe w biurach (w tym także ich wyposażenia), salach konferencyjnych, przestrzeniach open space, na klatkach schodowych i w sanitariatach. W zakres oferowanych usług wchodzi dbałość o czystość podłóg (posadzek, wykładzin), powierzchni szklanych a także zaopatrywanie sanitariatów w środki higieniczne. Usługi świadczymy w dyskretny sposób, mając na uwadze charakter obsługiwanych obiektów, zarówno w godzinach otwarcia, jak i zamknięcia placówek.

Oferujemy Państwu także szereg usług specjalistycznych, takich jak:

  • maszynowe doczyszczanie powierzchni
  • zabezpieczanie posadzek powłokami ochronnymi
  • pranie wykładzin dywanowych
  • mycie okien i przeszkleń,
  • mycie elewacji budynków

Posiadamy w pełni nowoczesne i profesjonalne zaplecze techniczne, gwarantujące bezpieczeństwo obsługiwanych obiektów oraz elementów ich wyposażenia.

Wykonujemy również kompleksowe usługi poremontowe, wykorzystujemy przy tym najlepszej jakości środki czyszczące, które zmierzą się z każdym, nawet najbardziej uporczywym zabrudzeniem. Posiadamy specjalistyczny sprzęt doczyszczający, dzięki któremu w znaczący sposób możemy ograniczyć czas sprzątania.

Swoją ofertę kierujemy także do wspólnot mieszkaniowych oraz właścicieli nieruchomości. Na Państwa zlecenie wykonamy usługi porządkowe na klatkach schodowych (mycie schodów, lamperii, poręczy, okien), w piwnicach (odkurzanie korytarzy) oraz zadbamy o porządek na terenach zielonych wokół nieruchomości (koszenie trawy, przycinanie żywopłotów, zamiatanie i odśnieżanie chodników).

Zachęcamy do korzystania z naszych usług!